چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
۱۳:۵۱:۱۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات برنامه دارد

دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات و ایجاد ناامیدی در جامعه برنامه دارد.

فرماندار ویژه کاشان:
دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات برنامه دارد

فرماندار ویژه کاشان گفت: دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات و ایجاد ناامیدی در جامعه برنامه دارد.

محمد شریف زارعی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کاشان افزود: انتخابات امسال حساسیت ویژه ای دارد، دشمن بر عدم حضور حداکثری و ایجاد ناامیدی در بین مردم و جامعه تمرکز کرده و بر طبل ناامیدی می کوبد.

وی اظهار کرد: دشمن قصد دارد با ناامیدکردن جامعه از حضور پرشور مردم پای صندوق های رای جلوگیری کند اما به لطف خدا و عنایات امام عصر(عج) یک بار دیگر توطئه دشمن خنثی خواهد شد.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: در هر اداره میز انتخابات ایجاد شود هر ۲ هفته هم جلساتی برای نحوه ارائه خدمات با کیفیت بیشتر و بهتر به مردم برگزار کنند.

زارعی گفت: در ماده ۱۱ قانون انتخابات تغییراتی را شاهد هستیم، از همه دستگاه ها تقاضا داریم همه امکانات خود را در اختیار دستگاه هایی که هم مدیریت اجرایی و هم نظارت بر انتخابات را بر عهده دارند، قرار دهند.

وی افزود: مدیران دستگاه های اجرایی خدمات ارائه شده را به خوبی تببین کنند و باتوجه به در پیش بودن هفته دولت باید اقدامات بزرگ انجام شده توسط دولت سیزدهم را به خوبی اطلاع رسانی کنند.

وی اظهار کرد: هر دستگاه در حوزه کاری خود خدمات انجام شده در ۲ سال دولت سیزدهم را بیان کند و مدیران در بین مردم حضور یابند و پاسخگوی مشکلات مردم باشند.

مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ بیست و نهمین جایگاه عرضه سوخت کاشان طی آئینی با حضور دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان و مهندس گیتی‌منش مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان در بلوار حضرت زینب(س) راوند بهره برداری شد. این جایگاه در زمینی به مساحت ۷۱۲ متر مربع، با سرمایه گذاری […]

۱۲ مهر ۱۴۰۲

  فرماندار ویژه کاشان در آیین تحویل نخستین سند مالکیت تک برگ برای انبار نفت کاشان گفت: در گذشته جلسه ای در خصوص تعیین تکلیف و صدور اسناد مالکیت انبار نفتی کاشان با مسوولان مربوط برگزار شد،برنامه ما انتقال این انبار از داخل شهر به مکان جدید در ۲۰ کیلومتری کاشان است و امروز نخستین […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

  نخستین سند مالکیت تک برگ برای یکی از املاک شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه کاشان با حضور دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان، گیتی منش مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان و رییس اداره ثبت اسناد و املاک کاشان ، طی آیینی تحویل شد. گفتنی است؛ انبار نفت فعلی کاشان ۷۰ سال قدمت […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

یازدهمین جلسه کارگروه اجرای انتخابات شهرستان به ریاست دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور بخشداران و مسئولین کمیته های انتخابات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. تشکیل هیئات اجرایی طبق برنامه زمان بندی، بررسی مصوبه ایجاد دبیرخانه دائمی انتخابات در شهرستان، آماده سازی سالن ویژه ثبت نام نهایی از داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره […]

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 6 =