پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۰۵:۲۶:۵۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

شورای اطلاع رسانی در شهرستان کاشان تشکیل شود

فرماندار ویژه کاشان در بازدید از ایرنا: شورای اطلاع رسانی در شهرستان تشکیل شود فرماندار ویژه کاشان با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه گفت: اطلاع رسانی و آگاه سازی به موقع مردم از اخبار درست و دقیق شهرستان، نیازمند تشکیل شورای اطلاع رسانی در کاشان است و پیگیر انجام این مهم هستیم. به گزارش […]

فرماندار ویژه کاشان در بازدید از ایرنا:
شورای اطلاع رسانی در شهرستان تشکیل شود

فرماندار ویژه کاشان با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه گفت: اطلاع رسانی و آگاه سازی به موقع مردم از اخبار درست و دقیق شهرستان، نیازمند تشکیل شورای اطلاع رسانی در کاشان است و پیگیر انجام این مهم هستیم.

به گزارش ایرنا،محمدشریف زارعی روز سه شنبه همراه با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در بازدید از دفتر ایرنا این شهرستان افزود:با ایجاد شورای اطلاع رسانی،مردم به موقع در جریان اخبار درست و صحیح قرار می گیرند و همچنین دستاورد های دولت به موقع به سمع و نظر مردم می رسد.

وی اظهار کرد: نبود این شورا،موجب شده در بعضی مواقع،مدیران شهرستان به درستی پاسخگوی خبرنگاران نباشند،همچنین تشکیل شورای اطلاع‌رسانی موجب ایجاد هماهنگی اطلاع رسانی اخبار دقیق و درست از عملکرد دستگاه های اجرایی می شود.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: سال گذشته پیگیری هایی برای تشکیل این شورا انجام شد،متاسفانه هنوز سازوکار تشکیل شورای اطلاع رسانی در شهرستان ها به درستی تعریف نشده، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید مشکل موجود این حوزه را احصا و راهکار رفع آن ارائه شود.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یک =