پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
۰۳:۳۳:۳۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان: پذیرش و ارائه خدمات به مراجعه کنندگان و ورود کارکنان بدون کارت واکسن به کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان ممنوع است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در نشست فوق العاده ستاد شهرستانی پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا گفت: ورود و ارائه خدمات به ارباب رجوع و همچنین حضور کارکنان دولت در کلیه ادارات، ارگان ها، بانک ها و شهرداری ها صرفا با ارائه کارت واکسن است. فرماندار […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در نشست فوق العاده ستاد شهرستانی پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا گفت: ورود و ارائه خدمات به ارباب رجوع و همچنین حضور کارکنان دولت در کلیه ادارات، ارگان ها، بانک ها و شهرداری ها صرفا با ارائه کارت واکسن است.
فرماندار ویژه و رییس ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا بیان داشت: معلمان و کادر اجرایی و اداری مدارس و اداره آموزش و پرورش نیز در صورت عدم تزریق و دریافت کارت واکسن از سامانه salamat.gov.ir حق حضور و ورود به اداره و مدرسه را نخواهند داشت و این مورد برای کلیه کارکنان دولتی و عمومی و خصوصی لازم الاجراست.
وی اضافه کرد: بازرسان فرمانداری، دانشگاه علوم پزشکی و دستگاه های نظارتی ماموریت بررسی و بازرسی از ادارات و ارگان ها را بر عهده داشته و با حضور در مجموعه کارت واکسن افراد و رعایت پروتکل های بهداشتی را مورد بررسی قرار داده و درصورت مشاهده تخلف برابر قانون برخورد خواهند کرد.
مرتضایی در ادامه به وضعیت واکسیناسیون شهرستان اشاره کرد و افزود: ۳/۷۶ درصد جمعیت کاشان واکسن کرونا دریافت کرده اند که در روزهای باقی مانده تا ۱۹ آذرماه با کمک اعضای ستاد کرونا باید به حد مطلوب برسیم.
رییس ستاد شهرستانی پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا خاطر نشان کرد: واکسیناسیون سیار در نقاط مختلف شهرستان با قوت بیشتری ادامه پیدا می کند و دستگاه های اجرایی عضو ستاد نسبت به این موضوع اهتمام بیشتری باید انجام نمایند.
وی در ادامه تاکید کرد: از شهروندان نیز درخواست می شود برای جلوگیری از همه گیری نوع جهش یافته ویروس کرونا و بروز مشکلات جدی برای مردم با مراجعه به مراکز واکسیناسیون، از بروز مشکل و محدودیت برای خود و شهروندان جلوگیری نمایند و افراد بالای ۴۰ سال برای دریافت نوبت سوم واکسن خود نیز در اسرع وقت به مراکز تجمیعی واکسیناسیون شهرستان مراجعه کنند.
فرماندار کاشان در پایان به اتاق اصناف و بازرسی اصناف دستور داد تا صاحبان صنوفی که تاکنون اقدامی برای واکسینه شدن انجام نداده اند را از ارائه هرگونه خدمات و همچنین تمدید جواز و پروانه کسب محروم نموده و برای تسریع در انجام واکسیناسیون عمومی اقدام جدی نماید که این امر برای کارخانجات وشرکت ها نیز از سوی اداره تعاون و اداره صمت پیگیری و اجرایی می شود.

مطالب مشابه

هفدهمین سالگرد ارتحال آیت الله سید مهدی یثربی، امام جمعه فقید شهرستان دارالمومنین کاشان با حضور اقشار مختلف مردم، نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین در مسجد جامع حبیب بن موسی کاظم(ع) کاشان برگزار شد.      

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری دوازدهمین گردهمایی ائمه جمعه منطقه کاشان، با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان ، نماینده مردم نطنز ، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل و فرماندار نطنز  در گلزار شهدای دارالسلام گلابچی این شهر برگزار شد. […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

صبح روز هفتم فروردین ماه، نخستین نشست شورای اداری استان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار، تعدادی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران و مدیران دستگاه های اداری و اجرایی و به صورت ویدیوکنفرانس با حضور ریاست جمهوری در خصوص تبیین رویکرد دولت سیزدهم در تحقق شعار سال برگزار شد.  

۹ فروردین ۱۴۰۲

📸 #گزارش_تصویری   مراسم آداب نذر حاجات، آیین هاما یا هوم بابایی، سحر و مناجات خوانی، آداب پخت آش رشته ماه مبارک رمضان، آداب پخت حلوای چزه با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان در مجموعه جهانی باغ فین کاشان برگزار شد. اجرای این برنامه توسط اهالی روستای پنداس از توابع بخش برزک در عصر روز […]

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =