چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
۰۳:۱۶:۳۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار کاشان از مدرسه قاضی طباطبایی طاهر آباد بازدید کرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در حاشیه بازدید از مدرسه قاضی طباطبایی طاهر آباد گفت: مشکلات و نواقص موجود در مدارس سطح شهرستان باید به صورت جدی توسط آموزش و پرورش رسیدگی و احصاء شود. فرماندار ویژه کاشان در بازدید خود از این مدرسه ضمن تاکید […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در حاشیه بازدید از مدرسه قاضی طباطبایی طاهر آباد گفت: مشکلات و نواقص موجود در مدارس سطح شهرستان باید به صورت جدی توسط آموزش و پرورش رسیدگی و احصاء شود.
فرماندار ویژه کاشان در بازدید خود از این مدرسه ضمن تاکید بر رفع نواقص موجود بیان داشت: با توجه به تعطیلی طولانی مدت مدارس به واسطه ویروس کرونا، لازم بوده تا مدیران و کادر اجرایی و از سطح کلان اداره آموزش و پرورش با اعزام ناظر فنی مدارس پیش از حضور دانش آموزان، از سلامت سیستم های گرمایشی و امکانات خود اطمینان حاصل کنند تا شاهد اتفاقات ناگوار در خانه دوم دانش آموزان نباشیم.
مرتضایی رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان تصریح کرد: حدود ۷۳ درصد از مدارس شهرستان توسط خیرین نوسازی و احداث شده اند و بسیاری دیگر نیز فرسوده و نیازمند نوسازی و بهینه سازی سیستم های گرمایشی هستند که مدیریت آموزش و پرورش باید نسبت به احصاء مشکلات مدارس و رفع آن با کمک و همیاری خیرین اقدام کند.
فرماندار در خصوص مدارس کاشان گفت: تعدادی از مدارس نیازمند بازسازی، تعدادی توسط خیرین احداث و در حالت نیمه تمام قرار دارد و تعدادی دیگر نیازمند تجهیز امکانات است که در هفته آینده مقرر شد با دعوت فرمانداری، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان در کاشان حضور یافته و پس از بازدید، مشکلات موجود را رفع و سهم دولت را در تکمیل تجهیزات امکان پذیر نماید.
مرتضایی در ادامه افزود: از دکتر مرتضوی استاندار محترم اصفهان نیز دعوت خواهد شد تا ضمن حضور در کاشان شاهد اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان باشند و حمایت لازم را برای اجرای طرح ها و برنامه ها را نیز به عمل آورند و همچنین از جمله دیگر برنامه های فرمانداری حضور مقامات شهرستان در سطح بخش های چهارگانه به ویژه برزک خواهد بود.
مرتضایی درپایان خاطر نشان کرد: مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان در اولویت خدمت رسانی قرار گرفته و اعتباراتی هم که برای مدارس در نظر گرفته می شود باید با اولویت این مناطق اختصاص و هزینه شود که با توجه به محدودیت منابع جذب مشارکت ها دارای اهمیت خواهد بود.
گفتنی است فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه مدیر آموزش و پرورش و اعضای شورای اسلامی شهر از مدرسه قاضی طباطبایی طاهر آباد بازدید کردند، این مدرسه پیش تر به دلیل نشست گاز مونوکسید کربن ۲۸ دانش آموز و کادر مدرسه را روانه بیمارستان کرده بود که در حال حاضر مشکل این عزیزان حل شده و در سلامت به سر می برند.

مطالب مشابه

ارتباط تلفنی مردمی با مدیرکل آموزش و پرورش استان جناب آقای ابراهیمی از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱)  زمان: چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۰ سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

  با تلاش و پیگیری بخشدار مرکزی، مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث فرمانداری ویژه کاشان و مشارکت ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، آب و فاضلاب، مخابرات، گاز، برق، شورای اسلامی و دهیاری، بحران به وجود آمده به واسطه وقوع سیل در روستای دره برطرف گردید.   گفتنی است؛ طی بارش جمعه شب […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

محمدشریف زارعی گفت: زائران کاشانی با ۲۷ دستگاه اتوبوس که توسط فرمانداری و بخشداری ها و برخی شرکت های خصوصی تامین شده از نقاط مختلف شهرستان عازم بارگاه ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) می‌شوند.

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در دومین دوشنبه از خرداد ماه ۱۴۰۲، ۱۵ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی که با حضور کارشناسان فرمانداری تشکیل شد، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات معیشتی و […]

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =