پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۳:۴۱:۲۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار کاشان از مدرسه قاضی طباطبایی طاهر آباد بازدید کرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در حاشیه بازدید از مدرسه قاضی طباطبایی طاهر آباد گفت: مشکلات و نواقص موجود در مدارس سطح شهرستان باید به صورت جدی توسط آموزش و پرورش رسیدگی و احصاء شود. فرماندار ویژه کاشان در بازدید خود از این مدرسه ضمن تاکید […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در حاشیه بازدید از مدرسه قاضی طباطبایی طاهر آباد گفت: مشکلات و نواقص موجود در مدارس سطح شهرستان باید به صورت جدی توسط آموزش و پرورش رسیدگی و احصاء شود.
فرماندار ویژه کاشان در بازدید خود از این مدرسه ضمن تاکید بر رفع نواقص موجود بیان داشت: با توجه به تعطیلی طولانی مدت مدارس به واسطه ویروس کرونا، لازم بوده تا مدیران و کادر اجرایی و از سطح کلان اداره آموزش و پرورش با اعزام ناظر فنی مدارس پیش از حضور دانش آموزان، از سلامت سیستم های گرمایشی و امکانات خود اطمینان حاصل کنند تا شاهد اتفاقات ناگوار در خانه دوم دانش آموزان نباشیم.
مرتضایی رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان تصریح کرد: حدود ۷۳ درصد از مدارس شهرستان توسط خیرین نوسازی و احداث شده اند و بسیاری دیگر نیز فرسوده و نیازمند نوسازی و بهینه سازی سیستم های گرمایشی هستند که مدیریت آموزش و پرورش باید نسبت به احصاء مشکلات مدارس و رفع آن با کمک و همیاری خیرین اقدام کند.
فرماندار در خصوص مدارس کاشان گفت: تعدادی از مدارس نیازمند بازسازی، تعدادی توسط خیرین احداث و در حالت نیمه تمام قرار دارد و تعدادی دیگر نیازمند تجهیز امکانات است که در هفته آینده مقرر شد با دعوت فرمانداری، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان در کاشان حضور یافته و پس از بازدید، مشکلات موجود را رفع و سهم دولت را در تکمیل تجهیزات امکان پذیر نماید.
مرتضایی در ادامه افزود: از دکتر مرتضوی استاندار محترم اصفهان نیز دعوت خواهد شد تا ضمن حضور در کاشان شاهد اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان باشند و حمایت لازم را برای اجرای طرح ها و برنامه ها را نیز به عمل آورند و همچنین از جمله دیگر برنامه های فرمانداری حضور مقامات شهرستان در سطح بخش های چهارگانه به ویژه برزک خواهد بود.
مرتضایی درپایان خاطر نشان کرد: مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان در اولویت خدمت رسانی قرار گرفته و اعتباراتی هم که برای مدارس در نظر گرفته می شود باید با اولویت این مناطق اختصاص و هزینه شود که با توجه به محدودیت منابع جذب مشارکت ها دارای اهمیت خواهد بود.
گفتنی است فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه مدیر آموزش و پرورش و اعضای شورای اسلامی شهر از مدرسه قاضی طباطبایی طاهر آباد بازدید کردند، این مدرسه پیش تر به دلیل نشست گاز مونوکسید کربن ۲۸ دانش آموز و کادر مدرسه را روانه بیمارستان کرده بود که در حال حاضر مشکل این عزیزان حل شده و در سلامت به سر می برند.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دوازده =