شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۳:۵۳:۱۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

مرکز مدیریت بحران فرمانداری کاشان: مردم تلفات مشکوک وناگهانی طیور را به سرعت به دامپزشکی شهرستان گزارش دهند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه ستاد شهرستانی مقابله با آنفولانزا فوق حاد پرندگان به ریاست جواد مزروعی مدیرمرکزمدیریت بحران و کنترل حوادث شهرستان با هدف پیشگیری از شیوع بیماری برگزار شد. مدیر مرکز مدیریت بحران وکنترل حوادث فرمانداری ویژه شهرستان با تاکید به اینکه تمامی دستگاه های اجرایی […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه ستاد شهرستانی مقابله با آنفولانزا فوق حاد پرندگان به ریاست جواد مزروعی مدیرمرکزمدیریت بحران و کنترل حوادث شهرستان با هدف پیشگیری از شیوع بیماری برگزار شد.

مدیر مرکز مدیریت بحران وکنترل حوادث فرمانداری ویژه شهرستان با تاکید به اینکه تمامی دستگاه های اجرایی باید آمادگی کامل برای مقابله با شیوع آنفولانزای پرندگان را داشته باشند، اظهار داشت: کنترل مبادی ورودی شهرستان در خصوص خودروهای حمل طیور باید با جدیت انجام شده و نظارت کافی با مشارکت کلیه دستگاه های اجرایی و نظارتی صورت پذیرد.

جواد مزروعی اضافه کرد: ضرورت دارد بخشداران و دهیاران شهرستان کاشان ضمن اطلاع رسانی به مردم، وضعیت روستاها را مورد بررسی و رصد قرار داده و در صورت مشاهده تلفات مشکوک و ناگهانی طیور را به سرعت به دامپزشکی شهرستان گزارش نمایند.

رییس شبکه دامپزشکی کاشان نیز در این جلسه اھداف کلی ستاد مقابله با آنفولانزای پرندگان را حفظ سلامت مردم و جلوگیری از وارد شدن خسارت مالی به صنعت پرورش مرغ دانست و افزود: در شرایط کنونی که فشارهای مختلف اقتصادی، روحی و روانی ناشی از شیوع کرونا زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده است نباید اجازه داد که مشکل دیگری بر مشکلات افزوده شود.

دکترعباس شاه میرزایی با تاکید بر همکاری مطلوب بین دستگاه های اجرایی، گفت: امیدواریم شاهد شیوع بیماری آنفولانزا نباشیم ولی با این وجود شبکه دامپزشکی کاشان با رصد و پایش مداوم واحدهای پرورش مرغ تخمگذار و گوشتی شهرستان و کنترل تلفات واحدهای مذکور اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار خود قرار داده است.

وی در خاتمه اطلاع رسانی به بهره برداران، مردم و استفاده از فضای مجازی را در کنترل و پیشگیری از بیماری موثر دانست و از مردم خواست تا هرگونه تلفات مشکوک پرندگان مهاجر، آزاد پرواز و خانگی را در اسرع وقت به سامانه ۱۵۱۲ شبکه دامپزشکی کاشان اطلاع دهند.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =