چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۷:۵۸:۴۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

مرکز مدیریت بحران فرمانداری کاشان: مردم تلفات مشکوک وناگهانی طیور را به سرعت به دامپزشکی شهرستان گزارش دهند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه ستاد شهرستانی مقابله با آنفولانزا فوق حاد پرندگان به ریاست جواد مزروعی مدیرمرکزمدیریت بحران و کنترل حوادث شهرستان با هدف پیشگیری از شیوع بیماری برگزار شد. مدیر مرکز مدیریت بحران وکنترل حوادث فرمانداری ویژه شهرستان با تاکید به اینکه تمامی دستگاه های اجرایی […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه ستاد شهرستانی مقابله با آنفولانزا فوق حاد پرندگان به ریاست جواد مزروعی مدیرمرکزمدیریت بحران و کنترل حوادث شهرستان با هدف پیشگیری از شیوع بیماری برگزار شد.

مدیر مرکز مدیریت بحران وکنترل حوادث فرمانداری ویژه شهرستان با تاکید به اینکه تمامی دستگاه های اجرایی باید آمادگی کامل برای مقابله با شیوع آنفولانزای پرندگان را داشته باشند، اظهار داشت: کنترل مبادی ورودی شهرستان در خصوص خودروهای حمل طیور باید با جدیت انجام شده و نظارت کافی با مشارکت کلیه دستگاه های اجرایی و نظارتی صورت پذیرد.

جواد مزروعی اضافه کرد: ضرورت دارد بخشداران و دهیاران شهرستان کاشان ضمن اطلاع رسانی به مردم، وضعیت روستاها را مورد بررسی و رصد قرار داده و در صورت مشاهده تلفات مشکوک و ناگهانی طیور را به سرعت به دامپزشکی شهرستان گزارش نمایند.

رییس شبکه دامپزشکی کاشان نیز در این جلسه اھداف کلی ستاد مقابله با آنفولانزای پرندگان را حفظ سلامت مردم و جلوگیری از وارد شدن خسارت مالی به صنعت پرورش مرغ دانست و افزود: در شرایط کنونی که فشارهای مختلف اقتصادی، روحی و روانی ناشی از شیوع کرونا زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده است نباید اجازه داد که مشکل دیگری بر مشکلات افزوده شود.

دکترعباس شاه میرزایی با تاکید بر همکاری مطلوب بین دستگاه های اجرایی، گفت: امیدواریم شاهد شیوع بیماری آنفولانزا نباشیم ولی با این وجود شبکه دامپزشکی کاشان با رصد و پایش مداوم واحدهای پرورش مرغ تخمگذار و گوشتی شهرستان و کنترل تلفات واحدهای مذکور اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار خود قرار داده است.

وی در خاتمه اطلاع رسانی به بهره برداران، مردم و استفاده از فضای مجازی را در کنترل و پیشگیری از بیماری موثر دانست و از مردم خواست تا هرگونه تلفات مشکوک پرندگان مهاجر، آزاد پرواز و خانگی را در اسرع وقت به سامانه ۱۵۱۲ شبکه دامپزشکی کاشان اطلاع دهند.

مطالب مشابه

  محمدشریف زارعی در مراسم تکریم و معارفه رییس اداره گاز کاشان گفت: این شهرستان مختصات بزرگی داشته و صنعت این منطقه بزرگ با مشترکات زیاد است و کار مدیریت در این شهرستان به ویژه در حوزه گاز سخت و خدمت رسانی در این حوزه مهم است، مدیر این دستگاه باید از حداکثر ظرفیت مجموعه […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

   جلسه تکریم و معارفه رئیس جدید اداره گاز شهرستان با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، ابوالقاسم عسکری مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین و کارکنان شرکت گاز در روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این نشست از تلاش ها و زحمات […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، در این جلسه فرآیند آموزش عوامل اجرایی شعب بویژه نمایندگان فرمانداران همچنین اتصال فیبرنوری بخشداری‌های مستقل به بحث و بررسی گذاشته شد. همچنین موارد اصلاحات جدیدی که در قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در فرایند تأیید شورای نگهبان است نیز مورد بررسی قرار […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد و شهید قدیرزاده، با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و جمعی از مردم و مسئولین در بوستان شهید قدیرزاده واقع در خیابان امام خمینی (ره) برگزار شد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =