پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۰۵:۱۹:۲۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

کتابخانه عمومی لتحر تکمیل و افتتاح می‌شود

محمدشریف زارعی در نشست با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اصفهان

فرماندار ویژه کاشان:
کتابخانه عمومی لتحر تکمیل و افتتاح می‌شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در نشست با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اصفهان گفت: بحث کتاب و کتابخوانی یک ضرورت و امر مهم در جامعه امروز است چراکه دانایی و پیشرفت و توسعه فرهنگی از کتاب می آید.

فرماندار ویژه و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کاشان اضافه کرد: هرآنچه یک جامعه و کشور داشته باشد اما اهل مطالعه نباشد آن جامعه متعالی نمی شود و ضرورت تعالی شدن مطالعه است.

وی در ادامه بیان داشت: در کاشان نذر کتاب داریم که ترویج آن در بین اقشار مختلف می تواند یک حرکت فرهنگی را گسترش و به تقویت علم در جامعه کمک کند و در کنار آن توجه و نگاه خیرین به بحث احداث کتابخانه ها به عنوان یک خدمت مردمی و کمک زیربنایی به فرهنگ و علم جامعه حائز اهمیت است.

زارعی در خصوص کتابخانه های سطح شهرستان گفت: در تلاش هستیم تا کتابخانه عمومی لتحر به زودی تکمیل و آماده بهره برداری شود چراکه این اقدام مهم می تواند در بهره گیری مردم این منطقه از کتاب و همچنین در ترویج فرهنگ کتابخوانی موثر واقع شود.

فرماندار ویژه کاشان در خصوص سهم نیم درصدی شهرداری ها گفت: شهرداری ها در پرداخت سهم نیم درصدی کتابخانه ها توجهی نداشته و کوتاهی کرده اند که تا پایان شهریور ماه به آنها مهلت داده می شود نسبت به پرداخت این مهم اقدام کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اصفهان نیز در دیدار خود با فرماندار کاشان بیان داشت: یکی از پروژه های مهم ما در استان اصفهان تکمیل و بهره برداری از کتابخانه لتحر در سال جاری است که تمام برنامه ریزی ها در این خصوص انجام شده است.

علی شاه نظری ادامه داد: پروژه کتابخانه لتحر در حدود ۹۰ درصد پیشرفت داشته که تکمیل سیستم های سرمایش و برخی خدمات مورد نیاز این مجموعه آماده بهره برداری می شود.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 8 =