جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۴:۲۶:۰۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

کتابخانه عمومی لتحر تکمیل و افتتاح می‌شود

محمدشریف زارعی در نشست با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اصفهان

فرماندار ویژه کاشان:
کتابخانه عمومی لتحر تکمیل و افتتاح می‌شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در نشست با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اصفهان گفت: بحث کتاب و کتابخوانی یک ضرورت و امر مهم در جامعه امروز است چراکه دانایی و پیشرفت و توسعه فرهنگی از کتاب می آید.

فرماندار ویژه و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کاشان اضافه کرد: هرآنچه یک جامعه و کشور داشته باشد اما اهل مطالعه نباشد آن جامعه متعالی نمی شود و ضرورت تعالی شدن مطالعه است.

وی در ادامه بیان داشت: در کاشان نذر کتاب داریم که ترویج آن در بین اقشار مختلف می تواند یک حرکت فرهنگی را گسترش و به تقویت علم در جامعه کمک کند و در کنار آن توجه و نگاه خیرین به بحث احداث کتابخانه ها به عنوان یک خدمت مردمی و کمک زیربنایی به فرهنگ و علم جامعه حائز اهمیت است.

زارعی در خصوص کتابخانه های سطح شهرستان گفت: در تلاش هستیم تا کتابخانه عمومی لتحر به زودی تکمیل و آماده بهره برداری شود چراکه این اقدام مهم می تواند در بهره گیری مردم این منطقه از کتاب و همچنین در ترویج فرهنگ کتابخوانی موثر واقع شود.

فرماندار ویژه کاشان در خصوص سهم نیم درصدی شهرداری ها گفت: شهرداری ها در پرداخت سهم نیم درصدی کتابخانه ها توجهی نداشته و کوتاهی کرده اند که تا پایان شهریور ماه به آنها مهلت داده می شود نسبت به پرداخت این مهم اقدام کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اصفهان نیز در دیدار خود با فرماندار کاشان بیان داشت: یکی از پروژه های مهم ما در استان اصفهان تکمیل و بهره برداری از کتابخانه لتحر در سال جاری است که تمام برنامه ریزی ها در این خصوص انجام شده است.

علی شاه نظری ادامه داد: پروژه کتابخانه لتحر در حدود ۹۰ درصد پیشرفت داشته که تکمیل سیستم های سرمایش و برخی خدمات مورد نیاز این مجموعه آماده بهره برداری می شود.

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 9 =