یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۱۷:۰۸:۱۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

معاون فرمانداری کاشان: طی دو هفته اخیر ۶۷ واحد نانوایی بازرسی شدند / کاهش و قطع سهمیه آرد در انتظار نانوایی های متخلف است

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان گفت: ۶۷ واحد نانوایی طی دو هفته اخیر مورد بازرسی قرار گرفته اند که از این تعداد نانوایی ۱۹ فرم تخلف برای این واحد ها به ثبت رسیده که جریمه نقدی شده اند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ مسعود خاندایی در […]

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان گفت: ۶۷ واحد نانوایی طی دو هفته اخیر مورد بازرسی قرار گرفته اند که از این تعداد نانوایی ۱۹ فرم تخلف برای این واحد ها به ثبت رسیده که جریمه نقدی شده اند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ مسعود خاندایی در حاشیه بازدید سرزده از یک واحد نانوایی، بیان کرد: ۱۲ گشت مشترک به صورت روزانه از واحد های صنفی به ویژه نانوایی ها به بازدید و بازرسی از این واحدها می پردازند که با توجه به ۱۶ مورد شکایات مردمی ثبت شده برای این صنف، بازرسان تخلفات را مورد بررسی و اعمال قانون قراردادند.

وی اضافه کرد: در شهرستان کاشان در حدود ۴۰۰ واحد نانوایی وجود دارد که طی هفته ها اخیر، ۱۹ فرم تخلف و جریمه هایی به مبلغ ۶۹,۲۳۰,۰۰۰ ریال برای نانوایی های متخلف صادر شده است.

معاون فرماندار کاشان تصریح کرد: بازرسی از نانوایی ها علاوه بر سطح شهر کاشان در بخش های نیاسر، قمصر و برزک نیز به صورت گشت مشترک انجام شده و در آینده با قوت بیشتر انجام می شود که تعدادی از نانوایی های متخلف در سطح این بخش ها نیز اعمال قانون شده اند.

خاندایی تاکید کرد: نانوایی هایی که خلاف قانون عمل کرده و موجب نارضایتی مردم شوند ضمن اینکه جریمه و اعمال قانون می شوند سهمیه آرد آنها کاهش یافته و یا قطع شده و در صورت تکرار تخلف پلمپ و سلب امتیاز خواهند شد.

معاون برنامه ریزی فرمانداری در خصوص تسهیلات بانکی به نانوایان نیز گفت: نانوایی هایی که عملکرد مطلوبی داشته و تمایل به نوسازی، بهسازی مکان خود داشته باشند می توانند تا سقف ۸۰۰ میلیون ریال تسهیلات دریافت نمایند.

خاندایی با اشاره به مهمترین موضوعات مورد اعتراض مردم اعلام کرد: نان سنگک بزرگ و تعطیلی خودسرانه واحدهای نانوایی مهمترین موارد اعتراض مردم است که متخلفین جریمه گران فروشی و کسر سهمیه مواجه می شوند.

معاون فرماندار در پایان اظهار داشت: جلسات کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان شهرستان به صورت منظم برگزار و مباحث آرد و نان در این کارگروه مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد و از شهروندان محترم درخواست اکید داریم تا تخلفات حوزه صنفی به خصوص نانوایی ها را به سامانه ۱۲۴ اعلام نمایند.

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

حدود ۴۹ هزار متقاضی پیش ثبت نام انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز یکشنبه ( ۲۶شهریور ) منتظر دریافت پیامک برای مشاهده نتیجه صحت سنجی مدارک بارگذاری شده به صورت خود اظهاری در پنجره واحد انتخابات وزارت کشور باشند.

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + سیزده =