پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۰۴:۲۰:۵۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

بسیج تمامی امکانات شهرستان کاشان برای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی

بسیج تمامی امکانات شهرستان کاشان برای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در اولین جلسه ستاد اربعین حسینی شهرستان گفت: پیاده روی عظیم اربعین نمایش گوشه ای از اقتدار، وحدت و هم گرایی شیعیان جهان است که به عشق سید و سالار شهیدان هرسال با شور […]

بسیج تمامی امکانات شهرستان کاشان برای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در اولین جلسه ستاد اربعین حسینی شهرستان گفت: پیاده روی عظیم اربعین نمایش گوشه ای از اقتدار، وحدت و هم گرایی شیعیان جهان است که به عشق سید و سالار شهیدان هرسال با شور و اشتیاق بیشتری برگزار می شود.

فرماندار ویژه و رئیس ستاد اربعین حسینی شهرستان کاشان ادامه داد: پیاده روی بزرگ اربعین به نوعی توانسته به یک حرکتی بزرگ در جهت ایجاد یک پیوند فرهنگی میان شیعیان ایران و عراق تبدیل شود.

زارعی ادامه داد: امسال هم مانند سال قبل اما با هم افزایی و همگرایی بیشتر تمام نهادها، امکانات و تجهیزات شهرستان کاشان برای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی بسیج می شوند.

وی اضافه کرد: امسال به منظور جلوگیری از ایجاد بازار سیاه و دلالی برخی افراد سودجو، بلیط فروشی اتوبوس های ویژه اربعین، صرفا در ترمینال انجام گرفته و فروش بلیط دربستی نیز ممنوع خواهد بود.

رئیس ستاد اجرایی اربعین حسینی شهرستان کاشان بیان داشت: در ایام اربعین تعداد ۱۳ موکب از شهرستان کاشان اعزام می شوند که این موکب ها در مسیر و شهر کربلا، نجف اشرف و در مرز مهران فعال خواهند بود.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − نه =