پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۰۴:۰۲:۳۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

معاون فرماندار: حوادث درون شهری کاشان، ۶۰ درصد کاهش داشته است

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان: با توجه به گزارش مربوطه در حوزه آزادراه کاشان اصفهان آمار فوتی‌ها ۱۳ درصد کاهش داشته است، در حوزه حوادث درون شهری نیز با کاهش ۶۰ درصدی روبرو بوده‌ایم که اقدامات و تدابیر ترافیکی و همکاری مردم در این امر موثر واقع شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان کاشان گفت: مسائل و مربوط به محورهای برون شهری، رصد تصادفات و  آمار ۳ ماهه سال جاری با سال گذشته از جمله موارد مورد بررسی در شورای ترافیک بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان تصریح کرد: با توجه به گزارش مربوطه در حوزه آزادراه کاشان اصفهان آمار فوتی‌ها ۱۳ درصد کاهش داشته است، در حوزه حوادث درون شهری نیز با کاهش ۶۰ درصدی روبرو بوده‌ایم که اقدامات و تدابیر ترافیکی و همکاری مردم در این امر موثر واقع شده است.

وی ادامه داد: با وجود کاهش آمار تصادفات در بخش های مختلف اما متاسفانه در محور جاده قدیم با افزایش آمار حوادث مواجه هستیم.

هادی اکبری در خصوص موارد مرتبط با بخش قمصر ادامه داد: دو طرح ترافیکی پیشنهادی جوشقان قالی بررسی و با اجرای آن موافقت شد.

دبیر شورای هماهنگی ترافیک شهرستان کاشان تصریح کرد: طرح‌های اصلاحی و پیشنهادات ترافیکی شهرداری کاشان بررسی و با توجه به راه اندازی زیر گذر و انتقال بار ترافیکی آن به میدان شهید زجاجی، پس از بررسی و مطالعات لازم با طرح  اصلاح هندسی میدان شهید زجاجی مطرح و موافقت شد، همچنین چندین طرح دیگر از جمله تقاطع گازرگاه نیز مورد بررسی و موافقت واقع شد.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =