جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۵:۲۵:۳۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

معاون فرماندار: حوادث درون شهری کاشان، ۶۰ درصد کاهش داشته است

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان: با توجه به گزارش مربوطه در حوزه آزادراه کاشان اصفهان آمار فوتی‌ها ۱۳ درصد کاهش داشته است، در حوزه حوادث درون شهری نیز با کاهش ۶۰ درصدی روبرو بوده‌ایم که اقدامات و تدابیر ترافیکی و همکاری مردم در این امر موثر واقع شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان کاشان گفت: مسائل و مربوط به محورهای برون شهری، رصد تصادفات و  آمار ۳ ماهه سال جاری با سال گذشته از جمله موارد مورد بررسی در شورای ترافیک بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان تصریح کرد: با توجه به گزارش مربوطه در حوزه آزادراه کاشان اصفهان آمار فوتی‌ها ۱۳ درصد کاهش داشته است، در حوزه حوادث درون شهری نیز با کاهش ۶۰ درصدی روبرو بوده‌ایم که اقدامات و تدابیر ترافیکی و همکاری مردم در این امر موثر واقع شده است.

وی ادامه داد: با وجود کاهش آمار تصادفات در بخش های مختلف اما متاسفانه در محور جاده قدیم با افزایش آمار حوادث مواجه هستیم.

هادی اکبری در خصوص موارد مرتبط با بخش قمصر ادامه داد: دو طرح ترافیکی پیشنهادی جوشقان قالی بررسی و با اجرای آن موافقت شد.

دبیر شورای هماهنگی ترافیک شهرستان کاشان تصریح کرد: طرح‌های اصلاحی و پیشنهادات ترافیکی شهرداری کاشان بررسی و با توجه به راه اندازی زیر گذر و انتقال بار ترافیکی آن به میدان شهید زجاجی، پس از بررسی و مطالعات لازم با طرح  اصلاح هندسی میدان شهید زجاجی مطرح و موافقت شد، همچنین چندین طرح دیگر از جمله تقاطع گازرگاه نیز مورد بررسی و موافقت واقع شد.

 

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 9 =