چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۰۳:۰۷:۵۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

معاون سیاسی فرماندار کاشان: توجه به شهدا و خانواده های ایشان وظیفه ای شرعی و قانونی برای همه است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان؛ جلسه شورای فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان کاشان به ریاست عباسعلی قپانی پور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور تنی چند از مدیران نهادهای عمومی و ادارات ذیربط، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. عباسعلی قپانی پور معاون سیاسی امنیتی […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان؛ جلسه شورای فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان کاشان به ریاست عباسعلی قپانی پور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور تنی چند از مدیران نهادهای عمومی و ادارات ذیربط، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

عباسعلی قپانی پور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه ضمن تاکید بر حضور مستمر روسای دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی مربوطه در جلسات شورا و توجه بیش از پیش به مسائل ایثارگران اظهار داشت: توجه به شهدا و خانواده های ایشان برای تک تک مسئولان نباید از سر اجبار صورت گیرد بلکه این امر وظیفه ای شرعی و قانونی برای همه است.

وی گفت: هر شخصی در هر جایگاه و مقامی، مدیون خون شهدای عزیز بوده و باید در این جایگاه تکلیف و وظیفه خود را نسبت به شهدا و خانواده های ایشان ادا کند.

قپانی پور با اشاره به لزوم تبلیغ و نشر فرهنگ غنی شهدا از طریق بستر فضای مجازی تصریح کرد: جامعه امروز در مرحله‌ای است که بسیار نیازمند آگاهی‌بخشی درخصوص تبلیغ و نشر ارزش های اسلامی و فرهنگ غنی شهداست.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری با اشاره به آسیب‌پذیری قشر جوان و نوجوان و ضرورت عدم غفلت از آن از دستگاه‌های متولی خواست بیش از پیش در این راستا تلاش کنند.

معاون فرماندار در پایان بر ضرورت نصب المان و تصاویر شهدا بالاخص سرداران شهید کاشانی در مبادی ورودی شهر اشاره و تاکید کرد: دستگاه های متولی در این زمینه با قید ضرورت و فوریت اقدام کنند.

مطالب مشابه

تکمیلی با توجه به برودت هوا و بارش برف، با تصویب ستاد مدیریت بحران، آغاز بکار کارکنان دستگاه‌های اجرایی در شهرستان کاشان (به غیر از بخش‌های امدادی و خدمات رسان) در روز سه‌شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود.      

۸ اسفند ۱۴۰۲

  این جلسه به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور اعضای ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. توجه به رویکردهای فرهنگی و اقتضائات ویژه ماه مبارک رمضان، تجهیز و ساماندهی سرویس بهداشتی و استقرار سرویس های بهداشتی موقت، اجرای طرح های ویژه ترافیکی در ایام نوروز، برگزاری […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری بازدید بخشدار نیاسر از برف‌روبی و بازگشایی مسیرهای بخش نیاسر توسط عوامل راهداری دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲    

۸ اسفند ۱۴۰۲

مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات شهرستان‌کاشان، شمار کاربران را ۳۰۱ نفر و سرکاربران پشتیبان را ۲۲ نفر بیان‌کرد و گفت: برای ۸۶ شعبه که دارای رای بیش از ۵۰۰ نفر هستند ۲ نفرکاربر و برای بقیه (۱۲۹ شعبه) یک کاربر در نظر گرفته شده است.   به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ زهرا عباسی […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =