یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
۱۱:۲۵:۲۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

انتقال پیام شهدا به نسل جوان امروز یک مسئله مهم است

محمدشریف زارعی در دیدار اعضای ستاد کنگره ملی سرداران و۱۸۰۰ شهید شهرستان کاشان با ستاد کنگره ملی شهدای استان قم در فرماندهی سپاه امام علی (ع)

 

 

فرماندار ویژه کاشان:

انتقال پیام شهدا به نسل جوان امروز یک مسئله مهم است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در دیدار اعضای ستاد کنگره ملی سرداران و۱۸۰۰ شهید شهرستان کاشان با ستاد کنگره ملی شهدای استان قم در فرماندهی سپاه امام علی (ع) قم گفت: شهداء اثرگذاری ویژه ای در زندگی امروزمان دارند و اگر وصیت نامه شهدا را مرور کنیم صرفا مربوط به زمان دفاع مقدس نیست بلکه تک تک جملات و کلماتشان برای امروز ما کاربردی است.

فرماندار ویژه کاشان اضافه کرد: از ۲۴ هزار وصیت نامه که در استان اصفهان بررسی شده نزدیک به ۱۳ هزار وصیت نامه شهید، بر بحث حجاب و عفاف تاکید دارند و در خصوص حفظ حجاب نوشته اند در صورتی که شاید آنروز به آن صورت بحث حجاب و عفاف مطرح نبوده است و امروز می‌توانیم نیت و خواسته های اصلی شهدا را پیاده سازی کنیم.

زارعی ادامه داد: یک مسئله مهم، انتقال پیام شهدا به نسل نوجوان و جوان امروز است وقتی ناآرامی هایی سال گذشته در کشور ایجاد می شود و قالب این افراد از جوان های زیر ۲۰ سال هستند اگر بتوان این پیام را به آنها منتقل کرد یقینا در زندگی آنها اثر گذار می شود.

وی در ادامه یادآور شد: هر زمان در مقاطع مختلف کشور مسئله ای به وجود آمده این شهدا بوده اند که به کمک ما آمده اند، در فتنه ها و مسائل داخلی و خارجی، شهدای گمنامی که می آمدند و در مکان های مختلف تشییع می شدند به واسطه آنها جریانی به وجود می آمد که تمام ناپاکی ها را با خود می برد که باید به اهمیت این موضوع توجه شود.

فرماندار ویژه کاشان تاکید کرد: باید طوری برنامه ریزی شود تا نسل نوجوان و دانش آموز ما با شهدایی که اثر گذاری منحصر به فردی در زمان خود داشته اند آشنا شوند و این مهم را می توان با کنگره شهدا رقم زد.

زارعی در پایان خاطر نشان کرد: امید است برکات برگزاری کنگره شهدا به صورت ماندگار برای شهرستان بماند و به اهداف متعالی که اثرات آن تاسال های متمادی در شهرستان کاشان خواهد ماند برسیم.

 

مطالب مشابه

گزارش_تصویری حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در گردهمایی ائمه جمعه استان اصفهان این گردهمایی با حضور و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور و حجت الاسلام و المسلمین حسینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه […]

۷ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به ریاست دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، روسای برخی ادارات و نمایندگان جوانان در روز پنجشنبه ۶ مهرماه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. این جلسه با چهار دستور کار شامل تشکیل […]

۷ مهر ۱۴۰۲

نمایشگاه «تا قله افتخار» به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، شب گذشته با حضور نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان در جوار گلزار شهدای دارالسلام گلابچی کاشان گشایش یافت. این نمایشگاه شامل دستاوردهای علمی، صنایع دفاعی، هسته‌ای و طرح اسوه […]

۳ مهر ۱۴۰۲

گزارش_تصویری   مراسم تشییع پیکر مرحوم غلامرضامحمدی سده کارمند صدیق فرمانداری کاشان، بخشدار اسبق برزک و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری خور و بیابانک از مقابل ساختمان فرمانداری ویژه کاشان شنبه یکم مهرماه ۱۴۰۲  

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + یازده =