پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۳:۳۲:۳۷
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان: نمازجماعت در ادارات می تواند باعث وحدت و بهبود کیفیت کار در خدمت رسانی بهتر به مردم شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در نشست شورای اقامه نماز شهرستان که با حضور نماینده ولی فقیه در منطقه برگزار شد، گفت: نمازجماعت به عنوان یک فریضه مهم دینی می تواند در ادارات شهرستان باعث وحدت، همکاری و بهبود کیفیت کار در خدمت رسانی بهتر به […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در نشست شورای اقامه نماز شهرستان که با حضور نماینده ولی فقیه در منطقه برگزار شد، گفت: نمازجماعت به عنوان یک فریضه مهم دینی می تواند در ادارات شهرستان باعث وحدت، همکاری و بهبود کیفیت کار در خدمت رسانی بهتر به مردم شود.

وی در خطاب به روسای ادارات و ارگان های شهرستان کاشان تاکید کرد: ضروریست نمازخانه های ادارات شرایط مناسبی برای نمازگزاران و ارباب رجوع از لحاظ کیفی داشته و بهترین فضای اداره به امر برگزاری نماز جماعت اختصاص یابد.

فرماندار ویژه کاشان تصریح کرد: برگزاری فریضه نمازجماعت باید با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دستگاه های اجرایی شهرستان و همچنین در کارخانجات به منظور تشویق کارگران به حضور در نمازجماعت انجام گیرد.

مرتضایی اضافه کرد: مدیران شرکت ها می توانند با بهره گیری از ظرفیت برگزاری نماز جماعت، مباحث و مسائل مهم کاری آن مجموعه را به اطلاع کارگران رسانده و نتایج بهتری در کار آنها بگیرند.

جانشین شورای اقامه نماز شهرستان کاشان بیان داشت: امامان جماعت در ادارات و ارگان ها و مساجد باید به نحو شایسته مورد تکریم و توجه قرار گیرد و همچنین فریضه نمازجماعت به صورت منظم و در ساعت مشخص انجام گیرد.

فرماندار ویژه کاشان در پایان این جلسه بر حضور سرزده خود در ادارات و همچنین شرکت در نمازجماعت در دستگاه های اجرایی را از جمله برنامه های هفتگی خود عنوان کرد.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در اولین دوشنبه از آذر ماه ۱۴۰۲، ۲۷ نفر از مردم شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله کودکان اتیسم، اشتغال در صنایع، مشکلات بخش برزک، […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از آبان ماه ۱۴۰۲، ۳۴ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات کشتارگاه، اشتغال در صنایع، معیشت، تسهیلات، مباحث امور […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هفت =