پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۰۵:۲۰:۰۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

شهرداری‌ها بسته های تشویقی و حمایتی برای احیای بافت فرسوده و جذب ساکنین آنها ارائه دهند

معاون فرماندار کاشان: شهرداری‌ها بسته های تشویقی و حمایتی برای احیای بافت فرسوده و جذب ساکنین آنها ارائه دهند هادی اکبری در بیستمین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری ابتدا با تشریح توجه خاص دولت سیزدهم به ستاد بازآفرینی و اختصاص اعتبارات، قیر، بسته های تشویقی و ایجاد سامانه های جدید طی یکسال اخیر افزود: به […]

معاون فرماندار کاشان:
شهرداری‌ها بسته های تشویقی و حمایتی برای احیای بافت فرسوده و جذب ساکنین آنها ارائه دهند

هادی اکبری در بیستمین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری ابتدا با تشریح توجه خاص دولت سیزدهم به ستاد بازآفرینی و اختصاص اعتبارات، قیر، بسته های تشویقی و ایجاد سامانه های جدید طی یکسال اخیر افزود: به منظور تخصیص سهمیه قیر شهرها، هر یک از شهرداری ها موظف به اعلام لیست معابر خاکی و مضمحل در سطح شهرها شدند تا با دریافت آن بهسازی معابر شهری در نقاط مختلف شهرها اجرا شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری کاشان بیان داشت: محله مسجد جامع شهر مشکات به عنوان محلات هدف تدوین برنامه جامع اقدام مشترک بازآفرینی از سوی شهرداری معرفی و ارائه گردیده که اجرای آن مورد تایید قرار گرفت و سایر شهرداری های شهرستان نیز موظف هستند برنامه جامع اقدام مشترک خود را به تفکیک محلات هدف به دبیرخانه ستاد اعلام نمایند.

جانشین ستاد بازآفرینی پایدار شهری کاشان اضافه کرد: با توجه به اهمیت حفظ بافت تاریخی و بازسازی بافت فرسوده و همچنین بومی سازی طرح های حمایتی، شهرداری ها باید بسته های تشویقی و حمایتی بومی سازی شده خود را در حوزه مجوزهای معماری و شهرسازی برای بررسی به فرمانداری ارائه دهند تا اجرایی شوند.

اکبری افزود: با توجه به ضرورت اجرای بازآفرینی و احیای بافت با ارزش تاریخی کاشان، برخی مسیرها مانند خیابان علوی و بازار مسگرها در برنامه مرمت و بازسازی سال ۱۴۰۲ قرار دارد، لازم است به فوریت طرح های معماری – ترافیکی آن تهیه و عملیات اجرایی آن شروع شود.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هشت =