پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۰۴:۳۹:۰۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

استاندار اصفهان: کنگره امامزاده سلطان‌ علی بن باقر(ع) فرصتی برای معرفی این شخصیت برجسته است

  استاندار اصفهان گفت:برگزاری کنگره بین‌المللی سلطان‌ علی بن باقر(ع) فرصتی است تا شخصیت علمی و معنوی این امامزاده بزرگوار به جهان اسلام و مردم کشور به درستی معرفی شود. سید رضا مرتضوی در نشست شورای سیاستگذاری کنگره بین‌المللی سلطان‌ علی بن باقر(ع) در کاشان افزود: برگزاری این برنامه بزرگ فرهنگی، در کنار فراهم شدن […]

 

استاندار اصفهان گفت:برگزاری کنگره بین‌المللی سلطان‌ علی بن باقر(ع) فرصتی است تا شخصیت علمی و معنوی این امامزاده بزرگوار به جهان اسلام و مردم کشور به درستی معرفی شود.

سید رضا مرتضوی در نشست شورای سیاستگذاری کنگره بین‌المللی سلطان‌ علی بن باقر(ع) در کاشان افزود: برگزاری این برنامه بزرگ فرهنگی، در کنار فراهم شدن زمینه ارتباط مردم با ارزش‌های فرهنگی، یک ظرفیت نیروسازی جدید را فراهم کرده و افرادی که در کمیته‌های این کنگره فعالیت دارند، برای دیگر برنامه‌های فرهنگی پرچمدار می‌شوند.

وی اظهار داشت: باتوجه به اینکه هرکاری نیازمند طرح کلی است، مقدمات برگزاری نخستین کنگره بین‌المللی حضرت سلطان‌ علی بن باقر(ع) به طور مطلوب در حال انجام است، باید کمیته تامین منابع مالی هم پیش‌بینی شود و یکی از اهداف آن، برآورد مالی هزینه‌های این کنگره تا یکسال آینده باشد.

استاندار اصفهان بیان داشت:در کنار اقدامات مردمی، باید برای اصل حرکت کنگره بین‌المللی حضرت سلطان‌ علی بن باقر (ع) برنامه‌ریزی مالی مشخص داشته باشیم و حضور مدیران اداره کل اوقاف و امور خیریه و بهره‌گیری از ظرفیت‌های صنعتی در استان می‌تواند کمک کار ما باشند.

مرتضوی گفت:تلاش ما بر این است که جریان مالی برای کنگره از محل منابع قابل پیش‌بینی تعیین شود. /ایرنا

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یک =